لوگوی اصلی

درحال حاضر طرح های بسیاری برای استفاده از فرش سجاده ای و سجاده فرش به دلیل نظم و آراستگی ای که در طرح محراب ایجاد می کند به وجود آمده است.

بسیاری از مسجاد ، نماز خانه های مدارس و ادارات دواتی ، حسینه ها و مصلی ها و ... از سجاده فرش و فرش سجاده ای استفاده می کنند.

یکی از دلایل اهمیت سجاده فرش به دلیل تعیین جهت قبله برای نمازگذاران در مسجد است ، لذا استفاده از فرش سجاده ای با کیفیت مطلوب و خرید فرش سجاده ای به یکی از موارد مهم در مسائل عمرانی مسجد تبدیل شده است.

فروش فرش سجاده ای با تضمین کیفیت محصول از اصلی ترین ویژگی شرکت سجاده فرش مشهدالرضا می باشد که خریداران با خیالی آسوده  مبادرات به خرید فرش سجاده ای می کند.

فرش سجاده ای به دلیل حالتی که در نقش و نگار دارد می تواند در تعیین جهت قبله در مسجد کمک کند. فرش محرابی کمک بسیاری به نظم نمازگذاران در صف های نماز می کند. سجاده فرش به دلیل نوع بافتش انعطاف خاصی دارد. سجاده فرش به دلیل نقوش زیبایی که دارد آرامش خاصی را به محیط مسجد می بخشد.


فرش سجاده مشهد الرضا،تولید کننده انواع سجاده فرش،فرش سجاده ای و سجاده.

لینک های کمکی: صفحه اصلی ، گالری سجاده مشهدالرضا، وبلاگ سجاده مشهدالرضا و محصولات سجاده ، وبلاگ میهن بلاگ .

موضوعات وبلاگ : 

اخبار دنیای فرش ، اصطلاحات فرش و سجاده ، تاریخچه فرش و فرش سجاده ای ، دانستنی های فرش ، سجاده فرش بافی ، معرفی مساجد ، مقـایسه فـرش ماشینی با دستبافت ، مناسبت ها ، نگهداری از سجاده فرش ، چرا سجاده فرش؟