لوگوی اصلی

نصب سجاده فرش

نصب فرش سجاده ای یعنی چه و  چه مراحلی دارد؟

فرآیند نصب سجاده فرش عبارتست از برش دادن ، سر دوزی و زیگزاگ زدن لبه ی فرش سجاده ای که در مساجد و حسینیه ها و نمازخانه های مدارس بر اساس جهت قبله نصب می شود.در واقع اصلی ترین قسمت نصب سجاده فرش تعیین قبله با فرش سجاده ای است.

آن قسمت هایی که برش می خورد و دور دوزی یا سر دوزی می شود قاعدتا قسمت کناره ی سجاده فرش و قسمت هایی که به ستون منتهی می شود،است.

برای تثبیت فرش سجاده ای بهتر این است که مواد هایی به جز چسب به کار گرفته شود چون هنگامی که بخواهیم سجاده فرش ها را جمع آوری کنیم راحت تر خواهیم بود

نگهدارنده هایی مانند ترمز فرش یا پیچ و مهره های مخصوص به شکلی که پیدا نباشد می تواند در نگهداشتن سجاده فرش درجای خود مفید واقع شود

شرکت فرش سجاده ای مشهدالرضا این امکان را برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده است که با استفاده از نصاب های کاربلد و مجرب ، کار حمل و نقل و نصب و برش و دوردوزی را به نحو احسن و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت رایگان انجام میدهند.


فرش سجاده مشهد الرضا،تولید کننده انواع سجاده فرش،فرش سجاده ای و سجاده.

لینک های کمکی: صفحه اصلی ، گالری سجاده مشهدالرضا، وبلاگ سجاده مشهدالرضا و محصولات سجاده ، وبلاگ میهن بلاگ .

موضوعات وبلاگ : 

اخبار دنیای فرش ، اصطلاحات فرش و سجاده ، تاریخچه فرش و فرش سجاده ای ، دانستنی های فرش ، سجاده فرش بافی ، معرفی مساجد ، مقـایسه فـرش ماشینی با دستبافت ، مناسبت ها ، نگهداری از سجاده فرش ، چرا سجاده فرش؟