لوگوی اصلی

سجاده فرش در همه جا و مکان ها از عوامل تاثیر گذار در زیبایی ، نشاط و ایجاد فضایی آرام است .در ابتدای سالیان ظهور دین مقدس اسلام و مسلمان شدن اکثر افراد که نماز خواندن از واجبات دینی مسلمانان بود، فرش سجاده ای به عنوان یک اصل مهم و همیشگی در زندگی مسلمانان به ویژه شیعیان برای عبادت معبودشان، خودش را در زندگی مسلمانان جا داده است. با رشد صنعت فرش ماشینی در چند سال اخیر ، سجاده فرش یا همان فرش سجاده ای برای زیبا سازی اماکنی چون مساجد و حسینیه ها و نمازخانه های مدارس از زمان ظهور دین مقدس اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است.

سجاده فرش با دستگاهای فرش ماشینی در کیفیت های متنوع ونقش ها و رنگ های گوناگون بافته میشود . سجاده فرش های ماشینی در حال حاضر با دستگاههای ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و... با تراکم ها و شانه های متنوع ارائه میگردد .از آنجا که به اعتقاد ما فرش سجاده ای از جایگاه ویژه و بالاتر از حد فرش برای مساجد برخوردار است ، مشتاقیم تا محصولات سجاده فرش با کیفیت و با ضمانت شرکت سجاده فرش مشهدالرضا را در طرح های متنوع به شما معرفی نموده تا گامی در جهت بهبود مساجد،حسینیه ها،نمازخانه های مدارس برداشته باشیم.


فرش سجاده مشهد الرضا،تولید کننده انواع سجاده فرش،فرش سجاده ای و سجاده.

لینک های کمکی: صفحه اصلی ، گالری سجاده مشهدالرضا، وبلاگ سجاده مشهدالرضا و محصولات سجاده ، وبلاگ میهن بلاگ .

موضوعات وبلاگ : 

اخبار دنیای فرش ، اصطلاحات فرش و سجاده ، تاریخچه فرش و فرش سجاده ای ، دانستنی های فرش ، سجاده فرش بافی ، معرفی مساجد ، مقـایسه فـرش ماشینی با دستبافت ، مناسبت ها ، نگهداری از سجاده فرش ، چرا سجاده فرش؟