لوگوی اصلی

به گفته مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان : آتش سوزی  در یک کارخانه فرش ماشینی که واقع در میدان صنعت آران وبیدگل است ،  با تلاش و پشت کار آتش نشانان مهار شد .

این آتش سوزی در ساعت 10 شب چهارشنبه 21 مهر ماه 1395 به آتش نشانی کاشان اطلاع داده شده است و سریعا ماشین های آتش نشانی برای مهار کردن آتش به محل فرستاده شده اند.

مدیر آتش نشانی آران و بیدگل نیز اعالام کردند که آتش نشانان توانستند پس از تلاش 3 ساعته در ساعت 1 بامداد آتش را مهار کنند. در این آتش سوزی تعداد دو دستگاه ماشین فرش بافی و مقدار زیادی از نخ و مواد اولیه بافت فرش که همگی آتش زا بودند ، آتش گرفته اند .

اکرمیان دلیل آتش سوزی را به دست کارشناسان سپرد و تا بررسی آنها نتیجه اعلام نمی شود. همچنین اضافه کرد که در این حادثه یک سوله از این کارخانه به صورت کامل در آتش سوخته است و بالای 80 درصد آن تخریب شده است .

همچنین اضافه کردند که برای مهار کردن این آتش سوزی از دو دستگاه خودرو آتش نشانی کاشان ، پنج دستگاه خودرو آتش نشانی  آران و بیدگل و یک دستگاه خودرو آتش نشانی نوش آباد به همراه یک دستگاه لودر شهرداری و سه تانکر آب استفاده شده اند.

رئیس هیات امنای شهرک صنعتی سلیمان صباحی نیز اعلام کردند : در این آتش سوزی تقریبا تمامی بخش های فنی دو دستگاه فرش بافی و مقدار زیادی نخ در آتش سوخته است.

عبدالرحیم مفیدی نیز اضافه کردند که : می توان پیش بینی کرد که در این آتش سوزی بیش از 2 میلیارد تومان خسارت به مالک این کارخانه وارد شده است.

همچنین این مورد را متذکر شویم که این آتش سوزی به دلیل تعطیلات در ساعات تعطیلی اتفاق افتاده است .

تصاویری نیز برای شما آماده کرده ایم :

فرش سجاده ای

سجاده فرش


فروش ویژه فرش سجاده ای   /   درباره نگین شایسته کاشان   /   محصولات فرش سجاده ای   /   تماس با شرکت چهت سفارش

برترین موضوعات :

معرفی مساجد   /   دانستنی های فرش   /   اخبار دنیای فرش